Návštěva u pacienta

Může se stát, že vaše zvíře, o které dobře pečujete a nezanedbáváte preventivní prohlídky, náhle onemocní. Potřebujete-li radu a pomoc, veterina Šlapnice je vám k dispozici také v tomto případě. Stačí zvednout telefon a „vytočit“ číslo 702 816 717. Náš tým vám ochotně poskytne další informace. Buď s klientem domluvíme pohotovostní ošetření v ambulanci, nebo vykonáme návštěvu přímo u pacienta.

Co je pro vaše zvíře lepší?

Náš zkušený tým doporučuje a současně preferuje příjezd klienta s nemocným zvířetem k nám do ordinace. Veterinární ordinace poskytuje mnohem lepší zázemí pro ošetření zvířete, než je ošetření v terénu. Naši ambulanci ve Šlapanicích jsme špičkově vybavili nejmodernějšími diagnostickými přístroji. Při návštěvě u zvířecího pacienta může veterinární lékař jen stěží předem předvídat, jaký konkrétní přístroj nebo které léky bude na místě potřebovat.

Nonstop služby

Objednáte-li si návštěvu u zvířecího pacienta, můžeme přijet v závislosti na časové a také mobilní dostupnosti sloužících lékařů. Pokud se k vám domů službu konající lékař nemůže dostavit, máte možnost využít nonstop služeb veterinární sanitky (DEMUtrans, 777 276 202, 776 565 482).

Výjezdy na přání zákazníka

Pokud si to klient přeje, v domácím prostředí jeho zvíře ošetříme (na základě domluvy), a to většinou ve všední den mezi 11. a 14. hodinou nebo večer. V ordinační dobu k vám může lékař přijet pouze při možnosti personálního zajištění. Před objednáním výjezdu klientům vždy doporučujeme, aby s námi stav zvířecího pacienta nejprve zkonzultovali. Může se totiž stát, že domácí ošetření není možné vzhledem k akutnímu stavu pacienta provést v dostatečné kvalitě. Nebo není možné vůbec.

Cena za návštěvu činí 500,-Kč + cestovné podle ujetých kilometrů. Ve večerních hodinách a dnech volna je účtován pohotovostní přípatek. Veškeré podrobnosti o platbách vám ochotně sdělíme po telefonu.